خرید اشتراک شما به منزله پذیرفتن موارد زیر می باشد

1- حق ورود همزمان به یک اکانت از چند IP(به طور همزمان) وجود ندارد. چرا که مشخص می شود یک کاربر، اکانت خود را با چندین نفر به اشتراک گذاشته است.

 

2- دقت نمایید چنانچه از اکانت خود در منزل و محیط کار استفاده می کنید. مشکلی برای اکانت شما پیش نخواهد آمد چرا که همزمان استفاده نمی کنید.

 

3- ما تا زمانی که کاربر اشتراک دارد، خود را موظف می داند در صورت خرابی فایل، فایل را اصلاح کرده و لینک را برای کاربر ارسال کنیم. کاربر نیز موظف است تمامی فایل هایی که در طول اشتراک دانلود کرده را قبل از به اتمام رسیدن اشتراک خود چک کرده و از سلامت آن مطمئن شود.

 

4- به بیان دیگه در صورتی که بعد از پایان اشتراک کاربر متوجه خرابی فایلی شود، امکان ارائه لینک دانلود مجدد فقط یک بار امکان پذیر است و اگر تعداد بیشتری باشد نیاز به تمدید مجدد اکانت می باشد.

 

5-  ما متعهد هستیم همیشه برای پشتیبانی فنی از راه های ارتباطی نظیر واتس آپ – ایمیل و تلفن(ساعات اداری) پاسخگوی کاربران باشد

 

6-  ما تمام تلاش خود را می کنیم مشکلات شما را بی پاسخ نگذاریم 

 

7-  قبل از خرید اشتراک ویژه باید تو سایت ثبت نام کنین

 

نکته مهم :  با خرید اشتراک ویژه میتوان به تمام محصولات سایت دسترسی و دانلود کرد فقط بجز محصولاتی که قیمت گذاری شدن یعنی محصولاتی که قیمت دارن نمیتوان با اشتراک ویژه دانلود کنین و باید محصولات که قیمت دارن جدا پرداخت و دانلود کرد.

4.7/5 - (55 امتیاز)

PSD ALBUM

آلبوم های ژورنال عروسی لایه باز