سوالات متداول

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک فایل را تکی بخرین و بعد تکمیل فراید ثبت و پرداخت حساب کاربری شما ساخته میشه ، اما برای تهیه اشتراک ویژه بیشنهاد میشه قبلش تو سایت ثبت نام کنید .

بله با ثبت نام در سایت و خرید اشتراک ویژه میتونین به تمام محصولات سایت فقط بجز محصولاتی که قیمت گذاری شدن و محصولات VIP سایت هستن دسترسی داشته باشین و به راحتی دانلود کنین ؟

اگه سوال یا هر مشکلی در سایت داشتین جای هیچ نگرانی نیست. کلیک کنید و از طریق واتس آپ بصورت آنلاین در خدمت شما هستیم

بله با خرید فایل های VIP مادام العمر میتونین به فایل ها دسترسی داشته باشین . 

بعد اینکه جزیات صورت حساب رو تکمیل میکنین و ثبت سفارش و پرداخت از درگاه بانکی انجام میدین مستقیم هدایت میشین به صفحه دانلود محصولات و نیز از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی میشه .

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید از طریق ایمیل و پیامک در اختیار شما قرار میگیرد.

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

پشتیبانی سایت فقط برای پیگیری مشکلات خرید، دانلود، یا ایراد فنی فایل می باشد. راهنمایی و حل مشکلات نرم افزاری جز خدمات پشتیبانی سایت نیست.

PSD ALBUM

آلبوم های ژورنال عروسی لایه باز