دانلود 10 فونت فارسی دستنویس برای استوری

دانلود 10 فونت فارسی دستنویس برای استوری

 

 

دانلود 10 فونت فارسی دستنویس برای استوری

سلام همراهان عزیز این مجموعه، 10 تا از برترین فونتهای دستنویس فارسی رو براتون قرار دادیم که اگر توی استوری هاتون استفاده کنید معجزه میکنه.

برای مشاهده و دانلود، ادامه مطالب را دنبال کنید.

 

۱- فونت دست نویس آیسا یک فونت بسیار زیبا و گرافیکی فارسی میباشد. این فونت حرفه ای و زیبا مناسب طراحی انواع امور گرافیکی به خصوص طراحی عکس نوشته و متون مختلف میباشد.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس آیسا کلیک کنید ــــ

 

۲- فونت دستنویس و زیبای آن در دسته رمانتیک و عاشقانه قرار گرفته است. فونت آن با افکت ماژیکی خود می تواند انتخاب مناسبی برای طراحی استوری های جذاب و گیرا باشد.

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس کلیک کنید ــــ

 

 

۳- این فونت فارسی دستنویس با ظاهری زیبا و جذاب در مجموعه ما قرار گرفته تا طراحان گرافیک از آن استفاده کرده و از آن لذت ببرند.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس کلیک کنید ــــ

 

 

۴- فونت ارزشمند و حرفه از دسته فونت های فارسی دستنویس و همچنین از فونت های سری دیجی است ، مناسب برای طراحی گرافیکی و استفاده در استوری و پستهای اینستاگرامی می باشد.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس کلیک کنید ــــ

 

 

۵- فونت فارسی نوژا یک فونت با شخصیتی شاد، پرانرژی و بازیگوشه که با استفاده کردن توی استوریهاتون، به مخاطب حس بی نظیری رو القا میکنه.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس کلیک کنید ــــ

 

۶-فونت دست نویس گران پایه یک فونت بسیار زیبا و گرافیکی فارسی میباشد. امروزه فونتهای دستنویس مورد توجه اکثر طراحان خوش ذوق میباشد که فونت گران پایه یکی از فونتهای محبوب در این دسته می باشد.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس کلیک کنید ــــ

 

 

۷- فونت فارسی جوقین یک قلم دست نویس استاندارد و هوشمند است که حالت پخش شدن جوهر ماژیک روی کاغذ نازک در هنگام نوشتن را تداعی میکند .استایل نامظم این تایپ فیس فارسی می تواند انتخاب مناسبی برای خلق استوری های جذابی باشه.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس جوقین کلیک کنید ــــ

 

 

8- فونت دستنویس مریم بواسطه طراحی ویژه خود در دسته فونتهای فوق حرفه ای قرار می گیرد که این ویژگی قلم مریم را ویژه و خاص نموده به گونه ای که در هنگام تایپ احساس نوشتن با خودکار در واقعیت را تجربه خواهید کرد.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس مریم کلیک کنید ــــ

 

9- فونتهای دستنویس همیشه انتخاب خوبی برای طراحانی بوده که به دنبال ابزاری برای خاص جلوه دادن متون و تاکیدی دل نشین در تایپوگرافی های خودشون بودن. این فونت با استایل خاصش گزینه مناسبی برای طراحی استوری هست.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس نفس کلیک کنید ــــ

 

10- اگر شما یک طراح خوش ذوق و سلیقه هستین و همیشه به دنبال فونتی برای خلق آثار بدیع و نوآورانه هستین به شما تبریک می گم . فونت دست‌نویس تیام انتخاب درستی برای شماست، روی لینک زیر تصویر کلیک کنید و این فونت دستنویس رو دانلود کنید.

 

ــــ برای دانلود  فونت دستنویس تیام کلیک کنید ــــ

 

همران عزیز سایت abasvp.ir امیدوارم این مطالب و فایل های رایگان که به درخواست دوستان ۷ پریست رایگان برای شما تو این وبلاگ قرار دادیم و اینکه اگر سوالی یا بیشنهادی دارید زیر این مطلب توی قسمت دیدگاه نظرتون ثبت کنید اولین فرصت چک میکنم و نیز برای دانلود هزاران پریست حرفه ای و جدیدترین فایل ها گرافیکی میتونید رو سایت ما و قسمت دسته بندی ها رو قرار دادیم.

لطفا امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *