بهترین نرم افزار ادیت فیلم + معرفی 20 نرم افزار ادیت

بهترین نرم افزار ادیت فیلم کدام است؟ نرم افزار ادوب پریمیر یکی از یهترین نرم افزارهای ادیت فیلم است اما می توان به دیگر نرم افزارها نیز در این مقاله اشاره کرد.

بهترین نرم افزار ادیت فیلم
بهترین نرم افزار ادیت فیلم

به عنوان یک مدیر بازاریابی، آیا در تلاش هستید تا محتوای ویدیویی خود را ارتقا دهید؟ اگر فکر ویرایش ویدیو برای چندین پلتفرم رسانه اجتماعی می باشید و ضبط کردن ویدئو شما را می ترساند، نرم افزار ویرایش ویدیو کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

چه شما در حال ساخت ویدئوهای اینستاگرام باشید و چه آموزش‌ ها و راهنماهای ویدیویی طولانی، نرم‌ افزار ویرایش ویدیو می‌ تواند به شما کمک کند تا به راحتی فیلم را برش داده و مرتب کنید. اکثر راه‌ حل‌ های نرم‌ افزار ادیت فیلم نیز محتوا و قالب‌ هایی را ارائه می‌ دهند تا به شما کمک کنند پروژه‌ های ویدیویی خود را شروع کنید. همچنین می‌ توانید با استفاده از این نرم‌ افزار صداهای صوتی ضبط کنید تا ویدیوهای خود را جذاب‌ تر کنید.

در این مقاله، ده نرم‌ افزار ادیت فیلم را به شما معرفی کرده ایم که می‌ توانید از آنها برای تولید محتوای ویدیویی با ظاهر حرفه‌ ای به راحتی استفاده کنید. این محصولات با توجه به روش ما که در اینجا مشخص شده انتخاب شده اند.

1. Adobe Premiere Pro

نرم افزار پریمیر
نرم افزار پریمیر

Adobe Premiere Pro یک نرم افزار فوق العاده حرفه ای و قدرتمند جهت ادیت فیلم است که برای کمک به کسب و کارها در ایجاد و ویرایش ویدیوهای حرفه ای با استفاده از ابزارهای مختلف داخلی طراحی شده است. سرپرستان می‌ توانند ویدیوها را روی پلتفرم وارد کنند، جلوه‌ های انتقال اضافه کنند و فیلم نهایی را به مقصد مورد نیاز صادر کنند.

همچنین یکی از قابلیت های نرم افزار پریمیر ویرایش پروژه های آماده پریمیر و سفارشی سازی آن ها است.

Adobe Premiere Pro به طراحان این امکان را می دهد که اسلاید شوهای متحرک، گرافیک یا عناوین ایجاد کنند، رنگ ها را اضافه یا تغییر دهند و از الگوهای داخلی برای بهبود فرآیند ویرایش ویدیو استفاده کنند. مدیران می‌ توانند آهنگ‌ های موسیقی را در کلیپ‌ های خاص اضافه کنند، آنها را رندر کنند و برای ساده‌ سازی فرآیندهای تأیید و همکاری درخواست بازبینی کنند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که زیرنویس ها را در کلیپ ها اضافه کنند و با استفاده از فناوری هوش مصنوعی (AI) رنگ ها را به طور خودکار مطابقت دهند.

Adobe Premiere Pro چه کاربردهایی دارد؟

 • فیلم و صدا را می توان از دوربین فیلمبرداری گرفت.
 • صحنه ها را می توان برای گنجاندن در یک فیلم انتخاب کرد و فریم به فریم در ویدیو حرکت داد تا دقیقاً ویرایش های شما قرار گیرد.
 • می‌ تواند از نود و نه آهنگ ویدیویی جداگانه استفاده کند که می‌ توان آن‌ ها را ترکیب کرد تا یک تصویر منفرد ایجاد کرد.
 • می توانید موسیقی متن را به برنامه خود اضافه کنید و آن را ویرایش کنید. نود و نه موسیقی متن جداگانه را می توان به برنامه اضافه کرد.
 • به شما امکان می دهد عناوین ایجاد کنید، گرافیک ثابت را به پروژه های فیلم خود اضافه کنید. روش های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها می توان عناوین و گرافیک ها را متحرک کرد.
 • می توانید رنگ را با استفاده از یک اصلاح کننده رنگ پیشرفته جدید تنظیم و بهبود دهید.
 • امکان کار انعطاف پذیر با خطوط زمانی متعدد و تودرتو.
 • برای پیش‌ نمایش ویرایش‌ ها، لازم نیست منتظر رندر باشید.
 • فیلم ها را می توان به صورت نوار ویدئویی با کیفیت پخش کامل ضبط کرد.
 • به شما امکان می دهد فیلم های فشرده شده ایمن را برای شبکه جهانی وب در Windows Media، QuickTime، RealMedia و بسیاری از فرمت های موجود دیگر صادر کنید.
 • شما می توانید فیلم ها را مستقیماً روی DVD خروجی بگیرید.
 • شما قادر خواهید بود یک سیستم ویرایش ویدیویی را پیدا کنید که از جدیدترین فناوری ها و دوربین ها با ابزارهای قدرتمندی که به راحتی قابل استفاده هستند پشتیبانی می کند.
 • این امکان را به شما می دهد که ویدیو، تصاویر و صدا را در هر جایی که می خواهید در کار ویرایش شده نهایی خود قرار دهید، جابجا کنید و جایگزین کنید.
 • می‌ توانید جلوه‌ های ویژه‌ ای مانند تاری و اعوجاج ایجاد کنید.
 • به شما امکان می‌ دهد جلوه‌ های حرکتی ایجاد کنید که در آن آرم‌ ها یا گرافیک‌ ها بر روی صفحه نمایش می‌ تابند یا پرواز می‌ کنند.
 • این به شما امکان می دهد کلیپ ها و فایل ها را خیلی سریع سازماندهی کنید.
 • ابزارهای موجود در نرم افزار تقریباً با هر نوع رسانه و افزونه های شخص ثالث و سایر ابزارهای پس از تولید کاملاً یکپارچه می شوند.

2. Adobe After Effects

نرم افزار افتر افکت
نرم افزار افتر افکت

Adobe After Effects یک پلتفرم گرافیکی متحرک است که به کسب و کارها در طراحی ویدیوهای متحرک و ساده سازی فرآیندهای جلوه های بصری (VFX) کمک می کند. طراحان گرافیک را قادر می‌ سازد تا محتوای دیجیتال را در یک مخزن متمرکز ذخیره کنند، همچنین به راحتی روی پروژه های آماده افتر افکت از قبل ساخته شده توسط شرکت های گرافیکی ویرایش انجام دهند و به یک پروژه اختصاصی تبدیل کنند. فایل‌ ها را به اشتراک بگذارند و اشیا را از عکس‌ ها و ویدیوها حذف کنند. این برنامه به متخصصان اجازه می‌ دهد فریم‌ های کلیدی را پیکربندی کنند، فایل‌ های صوتی را به ویدیوها اضافه کنند و عملیات کلید سازی و ترکیب‌ بندی را انجام دهند. از ویژگی‌ های Adobe After Effects می‌ توان به مدیریت دارایی دیجیتال، کتابخانه محتوا، واردات/صادرات داده، رندر ویدیو و موارد دیگر اشاره کرد.

3. Adobe Creative Cloud Express: ارائه 18000 نوع فونت مجاز

نرم افزار Adobe Creative Cloud Express
نرم افزار Adobe Creative Cloud Express

Adobe Creative Cloud Express یک راه حل طراحی است که به شما کمک می کند انواع مختلفی از محتوا مانند بنرها، پست های اجتماعی، لوگوها و همچنین ویدئوها را ایجاد کنید. بیش از 1000 الگو بدون حق امتیاز و موارد دیگر را ارائه می دهد که می توانید در ویدیوهای خود استفاده کنید.

با استفاده از این ابزار، می توانید اندازه ویدیوهای خود را طوری تغییر دهید که با مشخصات اندازه های مختلف پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی مطابقت داشته باشند. می توانید فیلم خود را برش دهید، ادغام کنید و حتی معکوس کنید. همچنین می توانید سرعت ویدیوهای خود را کم یا زیاد کنید. این ابزار همچنین 18000 نوع فونت مجاز را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها برای اضافه کردن متن در سبک های مختلف به ویدیوهای خود استفاده کنید. همچنین می‌ توانید لوگو، فونت و رنگ‌ های برند خود را آپلود کنید و آن‌ ها را در همه ویدیوهای خود اعمال کنید.

این ابزار به شما امکان می دهد فیلم های خود را به فرمت های مختلف مانند GIF و MP4 تبدیل کنید. سپس می توانید ویدیوهای خود را در فرمت تبدیل شده برای اشتراک گذاری آسان دانلود کنید.

Adobe Creative Cloud Express یک ابزار مبتنی بر وب با برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android است.

4. InShot: ویرایش گر و سازنده ویدیو

نرم افزار inshot
نرم افزار inshot

InShot یک ویرایشگر فیلم قدرتمند همه کاره با ویژگی های حرفه ای است که می توانید موسیقی، متن، جلوه های انتقال را برای فیلم ها اضافه کنید، حرکت آهسته صاف ایجاد کنید، کلاژ ویدیو بسازید، پس زمینه را محو کنید و غیره! به عنوان یک برنامه ویرایش با کاربری آسان، InShot ایجاد وبلاگ را آسان می کند و به شما کمک می کند تا در YouTube، Instagram، TikTok، WhatsApp، Facebook و غیره به یک فرد حرفه ای در زمینه کسب و کارتان تبدیل شوید.

5. AVS Video Editor: از طیف گسترده ای از فرمت های ویدئویی پشتیبانی می کند

نرم افزار AVS Video Editor
نرم افزار AVS Video Editor

ویژگی های قابل توجه: ضبط صدا، پوشش نام تجاری، کتابخانه رسانه

AVS Video Editor یک نرم افزار ادیت فیلم است که به شما کمک می کند فایل های ویدیویی را در طیف گسترده ای از فرمت ها مانند MP4، M4V، MOV، MKV، AVI، و WMV ویرایش و ذخیره کنید. همچنین به شما امکان می دهد آنها را با وضوح HD، Full HD، 2K Quad HD، 4K Ultra HD و DCI 4K پردازش کنید.

این ابزار به شما امکان می دهد فیلم ها را از هر دوربینی (DV/HDV، وب کم یا VHS) انتقال دهید یا با استفاده از صفحه کامپیوتر، رسانه ضبط کنید. می توانید با استفاده از دایره ها، مستطیل ها و فلش ها روی ویدیو نقاشی بکشید، یادداشت های متنی اضافه کنید و جزئیات را علامت گذاری کنید. همچنین می توانید یک صحنه خاص را قطع نمایید یا فیلم لرزان را با تثبیت کننده ویدیو تصحیح کنید. همچنین قادر خواهید بود پس‌ زمینه را با استفاده از افکت chroma key تغییر دهید.

با این ویرایشگر ویدئو، می توانید تصاویر را وارد کنید و آهنگ های صوتی را به ویدیوهای خود اضافه کنید. همچنین می‌توانید زیرنویس‌ ها، جلوه‌ های بصری و انتقال‌ ها را وارد نمایید. از این ابزار می توان برای ایجاد نمایش اسلاید یا ویدیو برای یوتیوب، تیک تاک، اینستاگرام، ویمئو و سایر وب سایت های میزبان ویدیو استفاده کرد.

AVS Video Editor یک برنامه کاربردی برای رایانه های شخصی ویندوز دارد.

6. Blender: به تنظیم درخشندگی کمک می کند

نرم افزار بلندر
نرم افزار بلندر

ویژگی های قابل توجه: طراحی دو بعدی، ضبط صدا، ایجاد نمونه اولیه

Blender یک نرم افزار ویرایش ویدیو منبع باز است که تحت مجوز عمومی گنو مجوز دارد. این امکان را به شما می دهد تا کارهای اصلی ویرایش ویدیو از جمله برش و اتصال کلیپ ها و همچنین کارهای پیچیده مانند ماسک کردن ویدیو و تصحیح رنگ را انجام دهید.

حالت پیش‌نمایش زنده در بلندر به شما نشان می‌ دهد که ویدیو در هنگام ذخیره چگونه به نظر می‌ رسد. همچنین می توانید روشنایی را در سراسر ویدیو تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که هر صحنه کنتراست مناسبی دارد و از فضای بردار رنگی برای رفع توزیع رنگ و اشباع رنگ در ویدیو استفاده نمایید.

از آنجایی که Blender یک نرم افزار منبع باز است، کد منبع آن برای رایانه های شخصی مک و ویندوز را می توان رایگان دانلود کرد.

7. Camtasia: حاشیه نویسی ویدیویی را ارائه می دهد

نرم افزار Camtasia
نرم افزار Camtasia

ویژگی های قابل توجه: انیمیشن، ابزارهای همکاری، به اشتراک گذاری فایل

Camtasia یک نرم افزار برای ضبط صفحه و ادیت فیلم است. این برنامه به شما کمک می کند تا آموزش ها، نسخه های نمایشی نرم افزار، فیلم های آموزشی و موارد دیگر ایجاد کنید. شما می توانید یک الگو را برای شروع انتخاب کنید یا به سادگی صفحه خود را ضبط کنید و جلوه هایی مانند فیلترها و انتقال ها را اضافه کنید.

این ابزار یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن ارائه می دهد که با آن می توانید بخش هایی از کلیپ های ویدیویی را اضافه، حذف، برش یا جابجا کنید. همچنین با استفاده از میکروفون می توانید کلیپ های صوتی را با این ابزار ضبط و ویرایش کنید. این ابزار همچنین دارای کتابخانه ای از موسیقی و جلوه های صوتی بدون حق امتیاز است که می توانید در ویدیوهای خود قرار دهید.

ابزارهای ویرایش ویدیو به شما کمک می‌ کنند ویدیوهای خود را حاشیه‌ نویسی کنید یا بخش‌ های مهم را با استفاده از پیام‌ ها، فلش‌ ها، شکل‌ ها و موارد دیگر برجسته نمایید. همچنین به شما امکان می دهد یک فهرست محتویات تعاملی را به ویدیوی خود اضافه کرده تا بینندگان بتوانند به راحتی به آن بخش ها حرکت کنند.

Camtasia دارای برنامه های کاربردی برای رایانه های شخصی ویندوز و مک است.

8. Descript: متن را به گفتار تبدیل می کند تا صدا را تولید کند

نرم افزار Descript
نرم افزار Descript

ویژگی های قابل توجه: صداهای هوش مصنوعی، ضبط صدا، پشتیبان گیری و بازیابی

Descript یک نرم افزار ویرایش غیر مخرب صدا و تصویر است که فایل های اصلی شما را هنگام ویرایش حفظ می کند.

این ابزار به شما این امکان را می دهد که لایه های صوتی، تصویری، تصاویر و موارد دیگر را مقیاس بندی و قرار دهید. می توانید عناوین و زیرنویس ها را وارد کنید تا ویدیوهای شما حتی بدون صدا قابل درک باشند. همچنین می‌ توانید انتقال‌ هایی را بین صحنه‌ ها و برش‌ ها وارد کنید تا جریان یکنواخت فیلم داشته باشید.

با Descript، می توانید صدای خود را با مبدل متن به گفتار آن به نام Overdub بنویسید. طیف گسترده ای از صداهای موجود را ارائه می دهد که می توانید از آنها به عنوان صدای خود برای ویدیو استفاده کنید. همچنین می توانید صدای خود را برای صداگذاری ضبط کنید.

Descript یک ابزار مبتنی بر وب است.

9. Filmora: به ساخت کلاژهای ویدیویی کمک می کند

نرم افزار Filmora
نرم افزار Filmora

ویژگی های قابل توجه: کتابخانه رسانه

Filmora یک راه حل نرم افزار ویرایش ویدیو است که دارای 24 قالب از پیش تعیین شده برای ایجاد فیلم است. این الگوها را می توان به راحتی کشیده و در جدول زمانی ویرایش خود قرار داد تا شروع کنید.

این ابزار شامل یک سازنده مونتاژ است که به طور خودکار فیلم را با موسیقی تطبیق می دهد، نقاط ضرب را تجزیه و تحلیل می کند و جلوه های ویدیویی را اضافه می کند. همچنین بخش‌ های غیر استاندارد ویدیو، مانند قسمت‌ هایی که خیلی تاریک یا بیش از حد نوردهی شده‌ اند را شناسایی کرده و آن‌ ها را حذف می‌ کند.

همچنین می‌ توانید با استفاده از این ابزار، کلاژهای ویدیویی بسازید، زیرا بیش از 30 الگوی قابل تنظیم صفحه نمایش تقسیم‌ شده را ارائه می‌ دهد. شما به سادگی می توانید عکس ها و ویدیوهای خود را وارد کنید و آنها را به خط زمانی خود بکشید و رها کنید و این ابزار یک کلاژ ویدیویی ایجاد می کند.

Filmora دارای برنامه هایی برای رایانه های شخصی ویندوز و مک و همچنین دستگاه های تلفن همراه iOS و Android است.

10. Kapwing: ابزارهای مبتنی بر ML را برای تولید زیرنویس ارائه می دهد

نرم افزار Kapwing
نرم افزار Kapwing

ویژگی های قابل توجه: ضبط صدا، پوشش نام تجاری، تنظیم سرعت

Kapwing یک راه حل غیر خطی ویرایش ویدیو است که به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی خود را مرتب کنید، ادغام کنید یا برش دهید. با استفاده از این ابزار، می‌ توانید کلیپ‌ های خود را برش دهید، متن و تصاویر را اضافه کنید، زیرنویس ایجاد کنید و موسیقی را در ویدیوهای خود آپلود کنید.

این ابزار از همکاری پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد پیوند پروژه خود را با هر کسی به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند ویدیو را تماشا کنند، آن را دوباره ویرایش کنند یا از آن کپی کنند. Kapwing همچنین دارای قابلیت های مدیریت رسانه است. این به شما امکان می دهد فایل های خود را در فضای ابری آپلود کنید و از آنها در چندین پروژه استفاده کنید.

این نرم افزار ابزارهای مبتنی بر یاد گیری ماشینی را ارائه می دهد که می توانند به طور خودکار زیرنویس ایجاد کنند، نویز و اشیاء پس زمینه را حذف کنند، زبان ها را ترجمه کنند و کارهای بیشتری انجام دهند.

Kapwing یک ابزار مبتنی بر وب با برنامه های کاربردی برای دستگاه های تلفن همراه اندروید و iOS است.

11. Movavi Video Editor Plus: از تصویر در تصویر پشتیبانی می کند

نرم افزار Movavi Video Editor Plus
نرم افزار Movavi Video Editor Plus

ویژگی های قابل توجه: پوشش نام تجاری، کتابخانه رسانه، ایجاد ویدئو

Movavi Video Editor Plus یک راه حل فیلم سازی و ویرایش ویدیو است که قالب های مقدماتی ویدیویی آماده را ارائه می دهد که می توان از آنها برای شروع پروژه های ویدیویی خود استفاده کرد.

می توانید از این ابزار برای افزودن عناوین، فیلترها و انتقال به ویدیوهای خود استفاده کنید. با استفاده از کلید کروما یا افکت صفحه سبز می توانید پس زمینه ایجاد کنید. این ابزار همچنین به شما اجازه می دهد تا فیلم های لرزان را تثبیت کنید. علاوه بر این، می‌ توانید صداهایی را ضبط کنید تا داستان ویدیوی خود را بگویید یا تفسیر صوتی اضافه کنید.

این ویرایشگر ویدیو از تصویر در تصویر پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد یک صحنه را از دو زاویه مختلف نشان دهید. همچنین می‌ توانید از این ویژگی برای افزودن تفسیر ویدیویی به ویدیوهای موجود استفاده کنید.

Movavi Video Editor Plus برای رایانه های شخصی مک و ویندوز در دسترس است.

12. Vimeo Pro: دارای داشبورد تجزیه و تحلیل است

نرم افزار Vimeo
نرم افزار Vimeo

ویژگی‌های قابل توجه: پوشش نام تجاری، زیرنویس‌ های بسته

Vimeo Pro یک راه حل ایجاد ویدیو با قابلیت ویرایش ویدیو است. این امکان را به شما می دهد تا فیلم ها را در اندازه های مختلف مانند مربع، عمودی و افقی ایجاد کنید.

بیش از 2000 قالب ویدیویی را ارائه می دهد که می توانید از آنها به عنوان الهام گرفتن برای پروژه های ویدیویی خود استفاده کنید. همچنین می توانید با آپلود کلیپ های خود پروژه های خود را از ابتدا شروع کنید. می توانید چند کلیپ را برش داده و ادغام نمایید. همچنین قادر خواهید بود آهنگ‌ های صوتی، پوشش‌ های متنی، واترمارک و فیلترها را در ویدیوی خود قرار دهید.

این ابزار به شما این امکان را می دهد تا با افزودن مهرهای زمانی، ویدیوهای خود را تعاملی کنید. مهر زمان به بینندگان اجازه می دهد تا به سرعت به بخش های خاصی از یک ویدیو بپرند. علاوه بر این، این ابزار دارای یک داشبورد تجزیه و تحلیل است که عملکرد ویدیوها را در وب سایت و کانال های اجتماعی ردیابی می کند.

Vimeo Pro یک ابزار مبتنی بر وب با برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های iOS و Android است.

13. iMovie

نرم افزار iMovie
نرم افزار iMovie

این نرم‌ افزار پیش‌ فرض ویرایش ویدیو برای کاربران مک است زیرا از قبل روی همه دستگاه‌ های اپل نصب شده است. اگرچه فقط دو آهنگ ویدیویی وجود دارد که می‌ توانید از آن استفاده کنید، اما زیبایی آن در سادگی آن وجود دارد: فوق‌ العاده بصری است و به راحتی به ویدیو می‌ خورد. مجموعه مناسب برنامه از فیلترهای از پیش تنظیم شده، انتقال ها و گزینه های عنوان را کاوش کنید تا به سرعت ویدیوی خود را حرفه ای کنید.

مجموعه ابزار ویرایش اولیه است، اما همه چیزهایی را که واقعاً نیاز دارید در اختیار دارد: برش و پیرایش، تصحیح رنگ، حذف نویز پس‌ زمینه و تثبیت برای فیلم‌ های لرزان. یکپارچه‌ سازی با iTunes به این معنی است که می‌ توانید آهنگ‌ ها را از کتابخانه موسیقی خود وارد کنید، یا صداهایی را از انتخاب صوتی و SFX بدون حق امتیاز وارد کنید.

یکی از بهترین آپشن های iMovie این است که هرگز شما را برای ارتقا به نسخه پریمیوم دچار مشکل نمی کند. چیزی که می بینید همان چیزی است که به دست می آورید.

14. Lightworks: نورپردازی

نرم افزار Lightworks
نرم افزار Lightworks

Lightworks بیش از 30 سال است که در زمینه ادیت فیلم وجود دارد، بنابراین از این ویرایشگر ویدیوی درجه یک و رایگان انتظار جلای زیادی داشته باشید. یک جدول زمانی قدرتمند، ذخیره خودکار فوری و پردازش پس‌ زمینه، آن را به ابزاری بسیار کارآمد برای انجام هرچه سریع‌ تر ویدیو و انتشار آن در جهان تبدیل می‌ کند. تنها نقطه ضعف استفاده از نسخه رایگان این است که گزینه های صادراتی شما محدودتر است – صادرات تا 720p و در قالب های از پیش تعیین شده برای Youtube، Vimeo، یا MP4. می باشد.

15. داوینچی ریزالو

نرم افزار DaVinci Resolve
نرم افزار DaVinci Resolve

DaVinci Resolve نرم افزار ویرایش ویدیو رایگان برای شما است. داوینچی به‌ ویژه برای همکاری‌ های از راه دور، به لطف سیستم‌ های گردش کار مبتنی بر ابر، مفید است.

طرفداران طراحی UX داوینچی را نیز تحسین می‌ کنند: کاربران به «صفحات» تقسیم می‌ شوند و می‌ توانند هر بخش جداگانه از فرآیند ویرایش را به روشی متمرکز انجام دهند. از صفحه «برش» شروع کنید تا اصلاح خود را انجام دهید و به برگه «Color» بروید تا رنگ‌ ها و سایه‌ ها را تغییر دهید. در صفحه “رسانه و تحویل”، طیف گسترده ای از فرمت ها پشتیبانی می شود، بنابراین می توانید حتی مستقیماً در توییتر خروجی بگیرید.

این ابزار قدرتمندی است که به یک کامپیوتر قدرتمند نیاز دارد، بنابراین مطمئن شوید که سخت‌افزار شما می‌ تواند آن را قبل از زدن «دانلود» مدیریت کند.

16. Clipchamp: کلیپ چمپ

نرم افزار Clipchamp
نرم افزار Clipchamp

مایکروسافت اخیراً یک پلتفرم ویرایش ویدیوی رایگان مبتنی بر وب Clipchamp را خریداری کرده است، بنابراین شما باید فرض کنید که آنها کاری را به درستی انجام می دهند. قالب‌ ها و رابط کاربر پسند که به‌ طور خاص برای سازندگان محتوا طراحی شده‌ اند، افزایش ویدیوها را برای شبکه‌ های اجتماعی آسان می‌ کنند. به علاوه، نیازی نیست که در این فرآیند تمام فضای هارد دیسک خود را اشغال کنید.

فیلم‌ های رایگان و پولی را می‌توان مستقیماً از Clipchamp در دسترس قرار داد، بنابراین اگر آن عکس عالی را برای تکمیل حماسه باورنکردنی TikTok خود از دست دادید، می‌ توانید به سرعت یک جایگزین مناسب بگیرید. ویدیوی خود را مطابق با مشخصات رسانه اجتماعی مورد نظر خود بسازید .

17. HitFilm: هیت فیلم

نرم افزار HitFilm
نرم افزار HitFilm

ادعای HitFilm برای شهرت سرعت آن است. رابط بصری شما را به برش، کپی، برش و همگام‌ سازی با تاخیر صفر دعوت می‌ کند. ظاهراً در صادرات دو برابر سریع‌ تر از رقبا است و در هنگام پخش هشت برابر سریع‌ تر می باشد.

از انتقال‌ های کشیدن و رها کردن و تنظیمات آماده استفاده برای ایجاد محتوای باکیفیت در یک لحظه استفاده کنید. همگام‌ سازی خودکار صدا باعث می‌ شود صدای بهینه‌ سازی آسان شود.

اگر می‌ خواهید در ویرایش ویدیوی اجتماعی‌ تان تا این حد حرفه ای پیش بروید، جلوه‌ های نور نیز یک گزینه خوب هستند: انعکاس های نور و درخشش‌ ها حسی سینمایی به فیلم می‌ دهند.

18. شات کات

نرم افزار شات کات
نرم افزار شات کات

شات کات منبع باز و کراس پلتفرم ابزار ویرایش ویدیوی رایگان مردم است. این بدان معنی است که با اشکال گاه به گاه همراه است، اما به طور کلی، این نرم افزار بسیار قوی است که تقریباً در لیست «بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو» موجود است.

شات کات از صدها فرمت ویدیویی و صوتی پشتیبانی می کند، بنابراین برای جمع آوری فایل های متفاوت در کنار هم بسیار مفید است. مدیریت فایل با کشیدن و رها کردن، به راحتی می‌ توانید همه چیزهایی را که برای ویدیوی اجتماعی خود نیاز دارید، وارد کنید.

19. VideoPad

نرم افزار VideoPad
نرم افزار VideoPad

VideoPad به گونه ای طراحی شده است که بصری باشد. در دنیای رویایی، می‌ توانید تنها در چند دقیقه وارد شوید و ویدیوی خود را بسازید. (توسعه دهندگان ادعا می کنند که این سریعترین ابزار موجود در بازار است.)

این نرم افزار دارای بیش از 50 افکت و انتقال است و از بیش از 60 فرمت ویدئو پشتیبانی می کند: با استفاده از الگوها، انیمیشن متن عنوان ایجاد کنید، روایت ها را مستقیماً در برنامه ضبط کنید یا از الگوهای درجه یک حرفه ای برای ایجاد چیزی خاص در یک لحظه استفاده کنید.

برای دسکتاپ یا iOS موجود است، می‌ توانید فیلم خود را با تمام رزولوشن‌های زیر آفتاب صادر کنید یا به راحتی آن را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید یا مستقیماً در یوتیوب آپلود کنید.

20. OpenShot

نرم افزار OpenShot
نرم افزار OpenShot

یکی دیگر از گزینه‌های منبع باز، OpenShot، آهنگ‌ های نامحدودی را ارائه می‌ دهد، بنابراین می‌ توانید هر تعداد لایه را که می‌ خواهید اضافه کنید مثل ویدیوهای پس‌ زمینه، صداهای مختلف و جلوه‌ های بیمار را ترکیب کنید.

یک چارچوب انیمیشن داخلی، این یکی را به یک رقیب منحصر به فرد در این لیست تبدیل می کند: محو کردن، پرش، اسلاید کردن یا متحرک کردن تقریباً هر چیزی که در قاب وجود دارد تا پروژه ویدیویی شما پاپ شود.

نحوه انتخاب بهترین نرم افزار ادیت فیلم

در اینجا نکاتی وجود دارد که باید هنگام جستجوی بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو به خاطر داشته باشید:

بررسی کنید که آیا نرم افزار دارای رابط کاربر پسند است:

همه راه حل های نرم افزار ویرایش ویدیو برای هر نوع کاربری در نظر گرفته نشده است. اگر در تیم خود ویرایشگرهای ویدیویی مبتدی یا آماتور دارید، استفاده از ابزاری که به ویرایشگرهای خبره ویدیو پاسخ می دهد، تنها کار تیم شما را دشوار می کند. بنابراین، یک ویرایشگر ویدیویی با رابط کاربری ساده انتخاب کنید تا تیم شما بتواند به طور موثر از آن برای انجام کار استفاده کند.

به دنبال ابزارهایی باشید که از صداگذاری پشتیبانی می کنند:

صداگذارها به شما امکان می دهند داستان را با کلمات و صدای خود بگویید. علاوه بر این، بسیاری از ویرایشگرهای ویدیو در حال حاضر از تبدیل متن به گفتار پشتیبانی می کنند و چندین صدای تولید شده توسط هوش مصنوعی را ارائه می دهند تا بتوانید به راحتی اسکریپت خود را به صدا تبدیل کنید. بنابراین، به دنبال ویرایشگر ویدیویی باشید که به شما امکان ضبط صدا را می دهد.

نرم افزاری را انتخاب کنید که دارای قابلیت گزارش دهی باشد:

اگر قصد دارید ویدیوهای خود را در کانال های رسانه های اجتماعی منتشر کنید، استفاده از ابزار ویرایش ویدیویی که دارای قابلیت گزارش دهی و تجزیه و تحلیل است، انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. بسیاری از ویرایشگرهای ویدیو به شما این امکان را می دهند که ویدیوهای خود را مستقیماً در رسانه های اجتماعی منتشر کنید. اگر ابزاری بتواند عملکرد رسانه های اجتماعی ویدیوهای شما را نیز ردیابی کند، به شما کمک می کند محتوای ویدیوی خود را بهتر درک کنید و آن را بر اساس داده ها بهبود بخشید.

سوالات متداول

بهترین نرم افزار ادیت فیلم کدام است؟

نرم افزار ادوب پریمیر یکی از یهترین نرم افزارهای ادیت فیلم است.

نحوه انتخاب بهترین نرم افزار ادیت فیلم چگونه است؟

نرم افزار کاربر پسند را انتخاب کنید یا اینکه نرم افزارهایی را انتخاب کنید که دارای قابلیت گزارش دهی و پیشتیبانی از انواع صدا باشند. 

 

لطفا امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

PSD ALBUM

آلبوم های ژورنال عروسی لایه باز