معرفی بهترین سایت های دانلود عکس با کیفیت و رایگان + 22 سایت عکس

سایت های دانلود عکس با کیفیت و رایگان برای انتشار در سایت یا شبکه های اجتماعی برای شما تهیه و تنظیم شده است. بسیاری از این عکس‌ ها عاری از محدودیت‌های حق چاپ هستند یا تحت مجوز مالکیت عمومی اثر هنر هستند. این بدان معنی است که می توانید بدون درخواست اجازه، کار را حتی برای مقاصد تجاری کپی، اصلاح، توزیع و اجرا کنید.

با این حال، برخی از عکس‌ ها ممکن است نیاز به ذکر منبع داشته باشند. ما تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم تا مشخص کنیم آنها تحت کدام مجوز قرار می‌ گیرند، اما همچنان به شما توصیه می‌ کنیم تحقیقات خود را انجام دهید و نحوه استفاده از این تصاویر را تعیین کنید.

همچنین شما می توانید برای دیدن آموزش هایی مثل دوره فتوشاپ ، ساخت موشن گرافیک ، اکشن فتوشاپ و پریست عروسی به وبسایت https://abasvp.ir/

با وجود این موضوع، بیایید برای عکس‌ های استوک رایگان به سراغ انتخاب‌ های برترمان برویم.

سایت های دانلود عکس
سایت های دانلود عکس

اما یک سوال وجود دارد که اغلب از ما پرسیده می شود: کجا می توانید تصاویر با کیفیت بالا رایگانی را پیدا کنید که برای پست های وبلاگ یا محتوای رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید؟

در این وبلاگ، ما بیش از 20 منبع و ابزار مختلف را برای تصاویر رایگان، پوشش سایت های تصویری قابل جستجو، ابزارهای ایجاد تصویر خود و موارد دیگر به اشتراک خواهیم گذاشت.

معرفی بهترین سایت های دانلود عکس با کیفیت و رایگان

 1. StockSnap

سایت StockSnap
سایت StockSnap

StockSnap.io مجموعه بزرگی از عکس‌ های استوک رایگان زیبا و تصاویر با وضوح بالا دارد. این سایت همچنین دارای یک ویژگی جستجوی بسیار مفید است که مرور هزاران تصویر موجود را آسان می کند. علاوه بر این، سایت بازدیدها و دانلودها را دنبال می کند تا بتوانید محبوب ترین عکس های موجود را پیدا کنید.

StockSnap صدها تصویر را به صورت روزانه اضافه می‌ کند و همه عکس‌ ها تحت مالکیت عمومی خلاقانه بدون ذکر منبع منتشر می‌ شوند.

 1. Pexels

سایت Pexels
سایت Pexels

Pexels عکس‌ های استوک با کیفیت بالا و کاملا رایگان را با مجوز Creative Commons Zero (CC0) ارائه می‌ کند. همه عکس ها به خوبی برچسب گذاری می شوند، قابل جستجو هستند و همچنین به راحتی از طریق صفحات کشف می شوند.

 1. Unsplash

سایت Unsplash
سایت Unsplash

Unsplash مجموعه بزرگی از عکس های با وضوح بالا را ارائه می دهد و به یکی از بهترین منابع برای تصاویر استوک تبدیل شده است. تیم Unsplash موارد ارسالی جدید را بررسی می کند و بهترین عکس ها را در صفحه اصلی خود نشان می دهد. تمامی عکس ها تحت مجوز Unsplash به صورت رایگان منتشر می شوند.

 1. Burst (by Shopify)

سایت Burst-(by-Shopify)
سایت Burst-(by-Shopify)

Burst منبعی از Shopify است که عکس‌ های استوک رایگان را برای کارآفرینان فراهم می‌ کند. برخی از عکس‌ ها تحت مجوز Creative Commons CC0 هستند در حالی که برخی دیگر تحت مجوز عکس Shopify هستند.

Burst برای کمک به کارآفرینان در ساخت محصولات، وب سایت ها و کمپین های بازاریابی بهتر راه اندازی شد. بیشتر عکس‌ ها، عکس‌ های اصلی هستند که در داخل خانه گرفته شده‌ اند و موضوع آنها حول محورهای تجاری پرطرفدار است. از روغن ریش DIY گرفته تا کفش‌های ورزشی LED Aliexpress. همچنین می توانید عکس های کلی تری را نیز پیدا کنید.

 1. Vecteezy

سایت Vecteezy
سایت Vecteezy

Vecteezy بیش از یک میلیون عکس استوک رایگان و یک تیم سرپرستی دارد که به صورت دستی هر تصویر ارسال شده به سایت را بررسی می کند. جستجوی آنها قدرتمند است و می توانید نتایج تصاویر را بر اساس رنگ، جهت، سبک، تعداد افراد، سن افراد و موارد دیگر فیلتر کنید.

Vecteezy به ذکر منبع نیاز دارد، اما شامل مدل امضا شده و انتشار دارایی برای هر عکس رایگان است. این از شما (و پروژه هایتان) در برابر خطرات قانونی محافظت می کند.

 1. Pixabay

سایت Pixabay
سایت Pixabay

Pixabay مجموعه بزرگی از عکس های استوک رایگان، وکتورها و تصاویر هنری را ارائه می دهد. همه عکس‌ ها تحت Creative Commons CC0 منتشر شده‌ اند.

 1. Reshot

سایت Reshot
سایت Reshot

Reshot یک کتابخانه عظیم از عکس‌ های استوک رایگان دست‌چین شده است که در جای دیگر نخواهید یافت. برای استارت‌ آپ‌ها، فریلنسرها و سازندگانی که از عکس‌ های استوک بدحال خسته شده‌ اند ساخته شده است. رایگان برای استفاده تجاری و سرمقاله بدون ذکر منبع.

 1. FoodiesFeed

سایت FoodiesFeed
سایت FoodiesFeed

FoodiesFeed هزاران عکس واقعی و زیبای غذای رایگان را با وضوح بالا ارائه می دهد. این سایت عکس استوک عالی برای وبلاگ نویسان مواد غذایی است.

 1. Gratisography

سایت Gratisography
سایت Gratisography

Gratisography تصاویر رایگان با وضوح بالا را ارائه می دهد که می توانید در پروژه های شخصی و تجاری خود استفاده کنید. تصاویر عالی جدید به صورت هفتگی اضافه می شوند و فاقد محدودیت حق چاپ هستند. همه تصاویر توسط رایان مک گوایر گرفته شده است.

 1. Freestocks.org

سایت Freestocks.org
سایت Freestocks.org

Freestock طیف گسترده ای از عکس های با کیفیت بالا را ارائه می دهد که همگی تحت Creative Commons CC0 منتشر شده اند.

 1. Picography

سایت Picography
سایت Picography

Picography شامل عکس‌ های استوک رایگان و زیبایی است که توسط Dave Meier و عکاسان مختلف دیگر ارسال شده است. همه عکس‌ ها تحت Creative Commons CC0 منتشر شده‌ اند.

 1. Foca

سایت Foca
سایت Foca

Foca مجموعه ای از عکس های با وضوح بالا است که توسط Jeffrey Betts ارائه شده است. جفری متخصص در عکس های محیط کار و طبیعت است. همه عکس‌ ها تحت Creative Commons CC0 منتشر شده‌ اند.

 1. Picjumbo

سایت Picjumbo
سایت Picjumbo

Picjumbo مجموعه ای از عکس های کاملا رایگان برای کارهای تجاری و شخصی شما است. عکس های جدید روزانه از طیف گسترده ای از دسته بندی ها از جمله انتزاعی، مد، طبیعت، فناوری و موارد دیگر اضافه می شود.

 1. Kaboom Pics

سایت Kaboom Pics
سایت Kaboom Pics

Kaboom Pics طیف گسترده ای از عکس های استوک رایگان با کیفیت بالا از جمله انتزاعی، شهر/معماری، مد، غذا، مناظر و موارد دیگر را ارائه می دهد. عکس ها را می توان برای مقاصد تجاری استفاده کرد اما نمی توان آنها را فروخت یا دوباره توزیع کرد.

 1. SkitterPhoto

سایت SkitterPhoto
سایت SkitterPhoto

SkitterPhoto طیف گسترده ای از عکس های استوک رایگان را ارائه می دهد و تحت Creative Commons CC0 منتشر می شود. همه تصاویر معتبر هستند و توسط صاحبان Skitterphoto ایجاد شده اند.

 1. Life of Pix

سایت Life of Pix
سایت Life of Pix

Life of Pix منبعی است که توسط آژانس خلاق LEEROY ایجاد شده است که عکس‌ های رایگان با وضوح بالا و بدون محدودیت حق چاپ را ارائه می‌ دهد.

 1. Little Visuals

سایت Little Visuals
سایت Little Visuals

این ذکر با کمی خبر ناراحت کننده همراه است. صاحب سایت نیک درگذشت اما عکس هایش به یادگار مانده است. تمام عکس‌ هایی که پست شده‌ اند، تحت مجوز اشتراک‌ های خلاق اختصاصی مالکیت عمومی منتشر شدند.

 1. New Old Stock

سایت New Old Stock
سایت New Old Stock

عکس‌ های قدیمی از بایگانی‌ های عمومی بدون محدودیت‌ های شناخته شده حق نشر.

 1. Jay Mantri

سایت Jay Mantri
سایت Jay Mantri

7 عکس جدید هر پنجشنبه با مجوز Creative Commons CC0 منتشر می شود. جی مانتری چند عکس واقعا زیبا با تم های مختلف پست می کند.

 1. Picspree

سایت Picspree
سایت Picspree

با پشتیبانی Getty Images، Picspree مجموعه بزرگی از عکس‌ های استوک با کیفیت بالا را کاملاً بدون حق امتیاز ارائه می‌ کند. با جستجوی آسان و دانلود بدون اصطکاک، Picspree یک منبع عالی برای مشاغل کوچک و متخصصان وب است که به دنبال عکس های با کیفیت بالا بدون نگرانی از صدور مجوز هستند.

 1. ISO Republic

سایت ISO Republic
سایت ISO Republic

ISO Republic طیف گسترده ای از عکس ها را ارائه می دهد. آنها هر روز تصاویر جدید را به صورت رایگان تحت مجوز CCO اضافه می کنند.

 1. StyledStock

سایت StyledStock
سایت StyledStock

StyleStock عکاسی رایگان زنانه را برای هر زن کارآفرین ارائه می دهد. این مجموعه برای کارهای تجاری و شخصی شما کاملا رایگان است.

امیدواریم از معرفی این سایت های رایگان لذت برده باشید و در کسب و کارتان کمک بالقوه ای کرده باشیم. لطفا اگر نظر، انتقاد یا پیشنهادی در راستای بهبود آموزش ها دارید در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

منبع:snappa.com

سوالات متداول

1.سایت های دانلود عکس کدام اند؟

سایت های دانلود عکس با کیفیت و رایگان برای انتشار در سایت یا شبکه های اجتماعی برای شما تهیه و تنظیم شده است. بسیاری از این عکس‌ ها عاری از محدودیت‌های حق چاپ هستند یا تحت مجوز مالکیت عمومی اثر هنر هستند. این بدان معنی است که می توانید بدون درخواست اجازه، کار را حتی برای مقاصد تجاری کپی، اصلاح، توزیع و اجرا کنید.

2.سایت مناسب برای دانلود و خرید عکس کدام است؟

ما در سایت abasvp بهترین عکس های با کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. شما می توانید با خرید اشتراک بهترین و با کیفیت ترین عکس ها را داشته باشید.

5/5 - (3 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *