10 پروژه آماده افتر افکت مخصوص عکاسان و آتلیه ها

پروژه آماده افتر افکت مخصوص عکاسان و آتلیه ها منبع فوق العاده ای برای هر کسی است که می خواهد پروژه خود را حرفه ای و سفارشی جلوه دهد. بیایید نگاهی به دنیای گسترده  پروژه های آماده After Effects بیندازیم.

پروژه آماده افتر افکت مخصوص عکاسان و آتلیه ها
پروژه آماده افتر افکت مخصوص عکاسان و آتلیه ها

پروژه آماده افتر افکت یک فایل قابل تنظیم  است. معمولاً وقتی یک طراح روی پروژه ای در After Effects کار می کند، از ساختار فایلی استفاده می کند که برای افراد دیگر فرمت نشده است تا آن را سفارشی کنند. در این پروژه ها دیدن عناصر بی نام، سازماندهی ضعیف و ساختارهای فایل گیج کننده وجود ندارد. از سوی دیگر، الگوها دارای برچسب، به خوبی سازماندهی شده و به راحتی قابل درک هستند.

معرفی 10 پروژه آماده افتر افکت مخصوص عکاسان و آتلیه ها

1. پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو

پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو
پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو

پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو فایل هایی هستند که به صورت لایه باز به کاربران ارائه می شود که آن ها می توانند مجدد این پروژه ها را در نرم افزار افتر افکت راه اندازی کنند و تصاویر خود را در آن جای دهند و یک کلیپ فوق العاده شیک از عکس های خاطره انگیز خود داشته باشند.

2. پروژه آماده افتر افکت آلبوم عکس

پروژه آماده افترافکت آلبوم عکس
پروژه آماده افترافکت آلبوم عکس

پروژه آماده افتر افکت عکس در واقع پروژه ای می باشد که ادیتورهای حرفه ای و شرکت های بزرگ آن ها را برای آتلیه ها و عکاسان به صورت لایه باز ارائه می کنند تا کاربر بتواند یک آلبوم دیجیتال همراه با موسیقی برای خود بسازد و یک ویدیوی جذاب ایجاد نماید.

یکی از مزیت های این پروژه این است که شما می توانید فایل های لایه باز را علاوه بر نرم افزار افتر افکت در پریمیر و فاینال کات پرو هم ادیت بزنید.

3. پروژه آماده افتر افکت فشن شو و لباس

پروژه آماده افتر افکت فشن شو و لباس
پروژه آماده افتر افکت فشن شو و لباس

در دنیای مدرن امروز برنامه های فشن شو و مدل لباس جایگاه ویژه ای در بین مردم پیدا کرده است و ادیت زدن این پروژه ها در حرفه ای نشان دادن این حوزه نقش مهمی دارد، به همین منظور افرادی که در حوزه عکس و فیلم فعالیت دارند یک سری از پروژه های آماده را برای فشن شو و مدل لباس ارائه می دهند که به صورت لایه باز است و شما به راحتی می توانید جهت ادیت این پروژه ها از آن استفاده کنید.

4. پروژه آماده افتر افکت تیزر تبلیغاتی

پروژه آماده افتر افکت تیزر تبلیغاتی
پروژه آماده افتر افکت تیزر تبلیغاتی

همه کسب و کارها برای بهتر دیده شدن و معرفی خود احتیاج به تیزر تبلیغاتی دارند و یک سری شرکت های گرافیکی تیزرهای تبلیغاتی را در قالب فایل های لایه باز افتر افکت ارائه می دهند که افراد به راحتی بتوانند مطابق نیاز کسب و کار خود تیزر اختصاصی خود را بسازند.

5. پروژه آماده افتر افکت تیتراژ و تیزر فیلم

پروژه آماده افتر افکت تیتراژ
پروژه آماده افتر افکت تیتراژ

اگر شمت هم علاقه مند هستید که در حوژه تدوین فعالیت کنید خبر خوب این که دیگر نگران این موضوع نباشید اگر پروژه های مختلفی به شما پیشنهاد شد ایده از کجا بیاورید؟ چون در سایت /https://abasvp.ir مجموعه ای کامل از پروژه های آماده افتر افکت تیتراژ و تیزر فیلم برای شما عزیزان قرار گرفته است.

6. پروژه آماده افتر افکت موشن گرافیک

پروژه آماده افتر افکت موشن گرافیک
پروژه آماده افتر افکت موشن گرافیک

اگر شما به حوزه تولید موشن گرافیک علاقه دارید اما وقت زیادی از شما می گیرد خبر خوب این که بسیاری از شرکت های بزرگ گرافیکی یک سری موشن گرافیک های لایه باز را ارائه کرده اند تا شما با تغییر متن و عکس به موشن گرافیک اختصاصی خود برسید.

7. پروژه آماده افتر افکت لوگو، آرم استیشن

پروژه آماده افتر افکت لوگو، آرم استیشن
پروژه آماده افتر افکت لوگو، آرم استیشن

همه کسب و کارها دارای لوگوی منحصر به فرد خود هستند اما برای این که لوگو و کسب و کارشان بهتر به مردم معرفی شود و جذاب تر باشد لوگوهای ویدئویی می سازند. به همین دلیل با پروژه آماده لوگو کار شرکت ها راحت تر شده است و ادیتور تنها با تغییراتی در این پروژه های آماده لوگو می تواند لوگو موشن خود را خلق کند.

8. پروژه آماده افتر افکت ماه رمضان

پروژه آماده افتر افکت ماه رمضان
پروژه آماده افتر افکت ماه رمضان

شاید شما بخواهید گاهی در پروژه های خود از مناسبت ها کمک بگیرید و خوشبختانه امروزه پروژه های لایه باز افتر افکت زیادی در زمینه ماه رمضان و عید به کاربران ارائه شده است تا در پروژه های خود از آن کمک بگیرند.

9. پروژه آماده افتر افکت کلیپ های عروسی

پروژه آماده افتر افکت کلیپ های عروسی
پروژه آماده افتر افکت کلیپ های عروسی

از آن جایی که جشن عروسی یکی از مهم ترین مناسبت ها می باشد و معمولا افراد دوست دارند کلیپ های متنوع و جذاب داشته باشند تا با دیدن آن یادآور خاطرات شیرین مراسم عروسی شان باشد. خبر خوب این که پروژه های آماده افتر افکت عروسی کمک بزرگی به شما می کند و می توانید به راحتی کلیپ های قشنگی بسازید.

10. پروژه آماده افتر افکت تایتل، تایپوگرافی و زیرنویس

پروژه آماده افتر افکت تایتل، تایپوگرافی و زیرنویس
پروژه آماده افتر افکت تایتل، تایپوگرافی و زیرنویس

اگر علاقه دارید که روی کلیپ های خود متن قرار دهید و برای شما کار دشواری می باشد بهتر است بدانید که این کار زحمت زیادی ندارد و شما می توانید با تهیه پروژه آماده افتر افکت تایتل، تایپوگرافی و زیرنویس به راحتی افکت های متنی زیبایی روی ویدئوهای خود اعمال کنید.

نحوه استفاده از پروژه های آماده افتر افکت

نحوه استفاده از پروژه های آماده افتر افکت
نحوه استفاده از پروژه های آماده افتر افکت

یک پروژه آماده افتر افکت خوب به گونه ای طراحی شده است که کاربران می توانند به راحتی متن، رنگ و عناصر طراحی را بدون نیاز به درک ساختار فایل پیچیده ایجاد شده توسط Motion Graphic Designer تغییر دهند. معمولاً یک طراح موشن گرافیک ترکیب‌ بندی‌ها (خط‌ های زمانی) را ایجاد می‌ کند که به شما امکان می‌ دهد به سادگی تصاویر یا فیلم‌ های خود را در داخل آن بکشید و رها کنید، و فیلدهای متنی را که می‌ توان به راحتی به روشی مشابه با یک ویرایشگر متن سفارشی کرد، ایجاد می‌ کند.

ادیت به وسیله پروژه های آماده افتر افکت

ادیت به وسیله پروژه های آماده افتر افکت
ادیت به وسیله پروژه های آماده افتر افکت

برای استفاده از پروژه آماده افتر افکت، باید فایل پروژه الگو را به همراه تمام دارایی های ویرایش ویدیو داشته باشید. اگر از قبل افترافکت را باز نکرده‌ اید، می‌ توانید برنامه را راه‌اندازی کرده و فایل الگو را با پیمایش به File>Open باز کنید، یا می‌ توانید به سادگی روی فایل پروژه در رایانه خود دوبار کلیک کنید.

هنگامی که یک قالب افتر افکت را باز می کنید، معمولاً همه فایل ها را در سمت چپ صفحه در کادری به نام پنل پروژه خواهید دید. در وسط یک صفحه ویدئویی بزرگ به نام پانل ترکیب را مشاهده خواهید کرد. همچنین یک جدول زمانی در پایین برنامه خواهید دید. جدول زمانی جایی است که همه عناصر مختلف ویدیویی، صوتی و گرافیکی در هنگام استفاده از آنها برای ایجاد ویدیوی نهایی قرار می گیرند.

برای یک پروژه گرافیکی ساده، ممکن است فقط یک لایه ویدیو و متن در جدول زمانی ترکیبات خود داشته باشید. در یک الگو، عناصر بسیار بیشتری گاهی اوقات صدها لایه وجود خواهد داشت. خوشبختانه برای شما، یک الگوی خوب نیازی به پیمایش همه آن لایه ها ندارد. در عوض، یک پروژه خوب فقط از شما می خواهد که حداکثر به چند لایه ساده دسترسی داشته باشید.

لطفا امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *